ВУЗ ШАГ

Наші досягнення

            Вихованці клубу постійні учасники  конкурсів і змагань різних рівнів.

     

Показник виконання парашутних стрибків (м.Чернігів)

з/п

Навчальний рік

Кількість учнів

Кількість «першоразників»

Кількість стрибків

 

 

Середній показник стрибків на одного учня

1

2016-2017

36

6

102

3

2

2017-2018

38

11

106

3

3

2018-2019

30

11

137

5

 

       За роки існування закладу з його стін вийшло понад 300 юнаків, які стали кадровими військовими; понад 400 юнаків та дівчат закінчили навчальні заклади різних рівнів авіаційного профілю. Щорічно вихованці клубу виконують парашутні стрибки. За час навчання в клубі (з 15-ти до 21-го року) кожен вихованець (дівчина або хлопець) виконують 20-40 стрибків  та отримують свідоцтва парашутиста.

       Протягом 2018-2019 н.р. 46 вихованців клубу прийняли участь у районних, міських та обласних конкурсах та змаганнях. Перше місце вибороли - 6 раз, друге місце вибороли -  4 рази, третє - 6 раз.

Моніторинг

щодо участі та результативності гуртків

КПНЗ «Клуб  «Юний авіатор» КМР

в 2018-2019 н. р.

 з\п

Дата проведення

 змагань, конкурсів, експедицій

Назва

заходу

Рівень

 

Кількість учасників,

зайняте місце

  1.  

02.07-08.07.2018р.

Відкриті обласні змагання з парашутного спорту за програмою «Юний авіатор України» місто Чернігів

 

обласні

10 вихованців (2 команди)

І місце

ІІІ місце

  1.  

24.09.2018 по 28.09.2018 р.

Міська туристсько-краєзнавча акція «Літо-вивчаємо ріднокрай»

 

місто

Мельнік І.М.

 

  1.  

09.10.2018р.

 

ХХІ міські змагання зі спортивного орієнтування серед  учнівської  молоді   (особисто – командні)

місто

Мельнік І.М.

 

  1.  

12.10.18р.

Міська  патріотична гра «Козацький квест»

місто

Мельнік І.М.

  1.  

18.10.18 р.

Міські змагання з паркового орієнтування серед учнівської молоді

 

місто

Мельнік І.М.

 

  1.  

22.10.18р.

Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина-Україна - 2018»

місто

Мельнік І.М.

 

  1.  

26.10.18р.

 

Обласний туристсько-краєзнавчий конкурс «Палітра Січеславщини-2018»

місто

Мельнік І.М.

 

  1.  

19.10.2018р.

Проведення  на базі закладу міського засідання щодо дислокації гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку

місто

Клюка О.М.

Гуслєнков В.М.

Мельнік І.М.

Святенко О.Л.

  1.  

25.10.2018р.

Школа креативного методиста на базі КПНЗ «ЦТКЕУМ «Меридіан» КМР

місто

Мельнік І.М.

  1.  

 09.11.2018р.

Майстер-клас «Основні етапи спортивного пішохідного туризму та їх подолання» на базі  ЦТКЕУМ Інгулецького району

місто

Мельнік І.М.

  1.  

16.11.2018р.

Майстер-клас «Види орієнтування та подолання дистанцій» на базі  ЦТКЕУМ Інгулецького району

місто

Мельнік І.М.

  1.  

23.11.2018р.

Майстер-клас «Основні дистанції та методика їх подолання з велосипедного туризму» на базі  ЦТКЕУМ Інгулецького району

 

місто

Мельнік І.М.,

Кавунов А.Л.

  1.  

22.11.2018р.

Районний етап міського юнацького конкурсу «Криворізькі кадри-2018»

район

Клюка Ольга (2 роботи)

(керівники Мельнік І.М.,

Тихов Г.П. )

  1.  

28.11.2018р.

Міський юнацький конкурс  «Криворізькі кадри-2018»

район

Клюка Ольга (2 роботи)

(керівники Мельнік І.М.,

Тихов Г.П. )

 І робота - ІІІ місце,

ІІ робота - участь

  1.  

22.11.2018р.

Міський професійний клуб заступників директорів з НВР

«Відкрита трибуна»  на базі КПНЗ «ЦДЮТ «Сузір’я»

місто

Гуслєнков В.М.

  1.  

23.11.2018р.

Міська школа резерву директорів закладів позашкільної освіти на базі КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт»

місто

Гуслєнков В.М.

  1.  

28.11.2018р.

Міський етап Всеукраїнського огляду музеїв при закладах загально середньої та позашкільної  освіти

місто

Гуслєнков В.М.

Мельнік І.М.

 

  1.  

29.11.2018р.

Міський етап Всеукраїнського огляду музеїв при закладах загально середньої та позашкільної  освіти

місто

Гуслєнков В.М.

Мельнік І.М.

 

  1.  

29.11.2018р.

Районний  етап Всеукраїнської  новорічно-різдвяної виставки  «Новорічна композиція»

район

Таукчі Кароліна,

Кузьмирук Сергій,

Кандібор Ігор,

 (керівник Бугайова Т.Є.)

переможці

  1.  

10.12.2018р.

Всеукраїнська  новорічно-різдвяна  виставка  «Новорічна композиція»

Всеук

Таукчі Кароліна,

Кузьмирук Сергій,

Кандібор Ігор,

 (керівник Бугайова Т.Є.)

участь

  1.  

30.11.2018р.

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»

район

Кузьмирук Сергій,

 Кандібор Ігор,

П’ятаченко Гліб

(керівник Бугайова Т.Є.)

переможці

  1.  

30.11.2018р.

 

Проведення  на базі закладу  заочного міського конкурсу  юних екскурсоводів «Кривий Ріг – моє місто»

місто

Клюка О.М.

Гуслєнков В.М.

Мельнік І.М.

Святенко О.Л.

  1.  

12.12.2018р.

Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»

Всеук

Кузьмирук Сергій,

 Кандібор Ігор,

П’ятаченко Гліб

 (керівник Бугайова Т.Є.)

участь

  1.  

03.12.2018р.

Районний етап міської виставки-конкурсу дитячої творчості

 «Зима іде-свята веде»

район

Лаптєв Ілля,

Лаптєв Олексій,

Кандібор Ігор,

П’ятаченко Гліб

(керівник Бугайова Т.Є.)

ІІІ місце

25.

05.12.2018р.

Міська виставка-конкурс  дитячої творчості

 «Зима іде-свята веде»

місто

Лаптєв Ілля,

Лаптєв Олексій,

Кандібор Ігор,

П’ятаченко Гліб

(керівник Бугайова Т.Є.)

участь

26.

07.12.2018р.

 

Проведення  на базі закладу  очного міського конкурсу  юних екскурсоводів «Кривий Ріг – моє місто»

місто

Клюка О.М.

Гуслєнков В.М.

Мельнік І.М.

Святенко О.Л.

Волостнова Н.В.

Сологуб К.В.

27.

17.12.2018р.

 

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело  творчості»

місто

Клюка О.М.

Гуслєнков В.М.

Мельнік І.М.

Пуцко В.О.

участь

28.

01.02.2019р.

Всеукраїнська фотовиставка до Дня Соборності України «Україна-це ми!»

Всеук

Клюка Ольга (3 фото)

(керівники Мельнік І.М., Сологуб К.В.)

29.

05.02.2019р.

Всеукраїнський заочний  фотоконкурс «Моя  Україна-2019»

район

10 учасників

(керівник  Мельнік І.М., Сологуб К.В., Кришній С.М., Соловйова Г.М., Тихов Г.П.)

22 фото

30.

08.02.2019р.

Всеукраїнський заочний  фотоконкурс «Моя  Україна-2019»

місто

10 учасників

(керівник  Мельнік І.М., Сологуб К.В., Кришній С.М., Соловйова Г.М., Тихов Г.П.)

14 фото

перемога – 7 фото

31.

11.02.2019р.

Всеукраїнський заочний  фотоконкурс «Моя  Україна-2019»

область

2 учасника

(керівник  Мельнік І.М., Соловйова Г.М., Сологуб К.В.)

7 фото

32.

11.02.2019р.

Виставка-конкурс  дитячої творчості «Країна Фантазія-2019»

район

Свиридко Іван,

Линьова Владислава

Таукчі Кароліна

(кер.Бугайова Т.Є.)ІІ місце

33.

15.02.2019р.

Виставка-конкурс  дитячої творчості «Країна Фантазія-2019»

місто

Свиридко Іван,

Линьова Владислава

Таукчі Кароліна

(керівник Бугайова Т.Є.)

участь

34.

18.02.2019р.

Камянське фотоконкурс Об’єктивна реальність

область

Клюка Ольга(керівник  Мельнік І.М., Сологуб К.В.)

 5 фотографій

35.

20.02.2019р.

Міський конкурс транспортних екскурсійних маршрутів «Це моя історія, це моє місто»

місто

Гуслєнков В.М.

Мельнік І.М.

участь

36.

22.02.2019

Участь у районному мітингу присвяченому 75-ій річниці визволення Кривого Рогу від  фашистських загарбників

районний

Клюка О.М.

Гуслєнков В.М.

Мельнік І.М.

вихованці клубу (15 чол.)

37.

25.02.2019р.

 

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело  творчості»

область

Клюка О.М.

Гуслєнков В.М.

Мельнік І.М.

Пуцко В.О.

перемога

38. 

27.02.2019р.

Міська школа резерву директорів закладів позашкільної освіти на базі КПНЗ «ЦДЮТ «Ріднокрай»

місто

Гуслєнков В.М.

    39.

28.02.2019р.

Обласний конкурс на кращу методичну розробку  з науково-технічної творчості

область

Бугайова Т.Є.

участь

40.

05.03.2019р.

 

Всеукраїнський  конкурсу «Джерело  творчості»

Всеук.

Пуцко В.О.

Клюка О.М.

Гуслєнков В.М.

Мельнік І.М.

участь

41.

15.03.2019р.

Міський конкурс на кращий сценарій «Герої поруч з нами»

місто

Святенко О.Л.

участь

42.

26.03.2019р.

Міські  змагання з початково-технічного моделювання

 

місто

2 учасника+керівник (Бугайова Т.Є.)

участь

43.

28.03.2019р.

Міський конкурс екскурсійних маршрутів «Стежками бойової слави»

місто

Мельнік І.М.

участь

44.

21.03.2019р.

ЦДЮТ «Сонях» «Відкрита трибуна»

місто

Гуслєнков В.М.

 

 

45.

26.03.2019р.

Міські змагання зі спортивного туризму «Перші старти»

місто

1 учасник

(відповідальний від району)

46.

05.04.2019р.

Районні змагання з спортивно-пішохідного туризму

район

Гуслєнков В.М.

Мельнік І.М.

 

47.

04.04.2019р.

ХХІІ міські змагання зі спортивного орієнтування

місто

1 учасник

(відповідальний від району)

48.

19.04.2019р.

ХІ міські змагання зі спортивного туризму

місто

1 учасник

(відповідальний від району)

49.

19.04.2019р.

Програма «Ігрове та документальне кіно»

Місто

область

Гуслєнков В.М.

Сологуб К.В.

50.

23.04.2019р.

Міська виставка-конкурс «Від ідеї до моделі»

місто

2 учасника+керівник (Бугайова Т.Є.)

І місце

51.

26.04.2019р.

Виставки науково-технічної і декоративно-прикладної творчості  «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

обласний

2 учасника

(керівник Бугайова Т.Є.)

 Перемога

52.

26.04.2019р.

Міська гра «Морський вовк»

місто

6 учасників

(керівник Кавунов А.Л.)

участь

І, ІІ, ІІІ, ІІІ місце

53.

24.04.2019р.

Районна військово-патріотична гра «Довгинцево моє»

район

Мельнік І.М.

Авраменко І.Ф.

Гуслєнков В.М.

Кавунов А.Л.

54.

02-03.05.2019р.

Міський етап Всеукраїнської гри «Джура»

міський

2 учасника

(відповідальні від району)

Волостнова Н.В. суддя на етапі

55.

09.05.2019р.

Участь у районному  параді до 74-ї річниці з Дня Перемоги

районний

40 вихованців

10 педагогів

56.

13.05.2019р.

ІІІ міські змагання з велотуризму

міський

7 учасників

керівник Кавунов А.Л.

1 учасник

(відповідальний від району)

57.

15.05.2019р.

Міська військово-патріотична квест-гра «Патріот» серед ЗЗСО

місто

1 учасник

(відповідальний від району)

58.

16.05.2019р.

Міська військово-патріотична квест-гра «Патріот» серед ЗПО

КПНЗ «Клуб «Юний авіатор» КМР

місто

9 учасників

керівник Кавунов А.Л.

1 учасник

(відповідальний від району)

59.

18.05.209р.

Єврофест-2019 до Дня Європи у Кривому Розі

місто

7 педагогів,

15 вихованців

60.

14.06.2019р.

Районні заходи з нагоди Дня ушанування учасників антитерористичної операції біля пам'ятника на честь аваторів Криворіжжя

районний

9 вихованців

Керівник

3 педагога

61.

21.06.2019р.

Урочисте покладання квітів до братської могили загиблих воїнів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

(парк «Залізничників»)

районний

4 педагога, 1 керівник

62.

22.06.2019р.

Всеукраїнська новорічна-різдвяна виставка «Новорічна композиція», 2018, призер;

Всеук.

Таукчі Кароліна,

Кузьмирук Сергій,

Кандібор Ігор,

 (керівник Бугайова Т.Є.)

призери

63.

01.07-07.07.2019р.

Відкриті обласні змагання з парашутного спорту за програмою «Юний авіатор України» місто Чернігів

 

обласні

10 вихованців (2 команди)

ІI місце

ІІІ місце